Všechny to známe, stojíme zoufale před skříní a nevíme, co na sebe. K barevné blůzce neumíme vybrat vhodné kalhoty a dnes jednoduše není den na strakaté šaty. Tato situace je pro mnoho žen každodenní samozřejmostí. Přitom desetiminutová hrůza před šatníkem nás může rozladit na celý den. Které kousky je tedy nutné mít, abychom se těmto útrapám vyhnuli?
vysoké podpatky.jpg
Malé černé

Malé černé šaty, v anglickém znění little black dress, jsou důležitou součástí každého šatníku. Nezáleží na tom, zda jsou s dlouhým rukávem, krajkové či rafinovaně zdobené. Kratší černé šaty se Vám budou vždy hodit. Ať už se jedná o večeři s kolegy, návštěvu divadla či obyčejný pracovní den, nikdy nezklamou. Navíc šaty, ač se to tak nemusí zdát, jsou velmi variabilním kouskem šatníku a dají se nosit i v zimě.
Dobře padnoucí džíny

Spousta žen si je velmi nejistá určitými partiemi svého těla, tou nejčastější z nich bývá právě spodní polovina. Řešení tohoto problému je však snadné. I když hledání perfektně padnoucích džínů s dokonalým střihem, který lichotí postavě, může být běh na dlouhou trať, určitě to stojí za námahu.
Klasické jednobarevné tričko

S jednoduchým tričkem člověk nemá co zkazit. Pokud mu to dresscode na pracovišti povoluje, může jej nosit na mnoho způsobů. Stačí ho například doplnit výrazným šperkem, nebo ozvláštnit pomocí pestrého šátku.
pověšené oblečení.jpg
Elegantní kabát

Dlouhý zimní kabát v neutrální barvě, jako je například černá či béžová, Vám skvěle poslouží. Je velmi snadno kombinovatelný, hodí se téměř ke všemu. Navíc Vás udrží během chladných dnů v teple. I přesto, že koupě takové kabátu může představovat větší investici, jistě za to stojí a tento typ svrchníku Vám bude sloužit dlouhá léta.
Špičaté lodičky

Při volbě právě tohoto typu obuvi nemůžete šlápnout vedle. Špičaté lodičky, opět v neutrální barvě, budou Vaším věrným společníkem při návštěvě plesů, svateb či důležitých událostí týkajících se pracovních povinností.