Dokonce nám ani nevadí zaplatit za podobné lázeňské pobyty i několik tisíc korun. Hlavním důvodem je většinou přepracovanost, ze které vyplývá stres, únava a vyčerpanost. Tady konečně přichází ke slovu správná relaxace.
Podle řady průzkumů se nejvíce lidí zajímá o kratší pobyty, tedy ve většině případů víkendové. Většinou vás takový relax bude stát okolo 4000 Kč, ale v období mimosezóny i daleko méně.

lázně

Dobijete si tu baterky, odpočinete si od práce i rodiny a možná si i v případě žen začnete připadat více sexy a žádaná. Konečně se o vás bude někdo starat a vy vlastně nemusíte dělat vůbec nic. Konec stresu a všem problémům! No, není to nádhera!

Záleží také na vašich představách
U menších lázeňských středisek si užijete více klidu, ale nečekejte žádné bary nebo diskotéky. Také tu nebudete mít až tak široký výběr jednotlivých procedur. U větších zařízení se vám pak dostane téměř všeho.

Osvěžte tělo i mysl
Pokud si chcete zajistit léčebné účinky, pak odjeďte nejméně na tři dny.Vypněte telefon, notebook nechejte doma a myslete konečně jenom na sebe. Díky tomu se pak po návratu budete cítit skutečně svěže. Nepřehánějte to ani se sportovními výkony, i když vám hotel takové vyžití nabízí. Raději si zajděte do sauny a na thajskou masáž. Velmi oblíbené jsou také pivní koupele.

joga

Co byste měli rozhodně vyzkoušet
K takovému balíčku patří pitná kúra, vodoléčba nebo i elektroléčba. Hodně klientů si také oblíbilo thajské a další druhy masáží, například:
·        masáž s lávovými kameny
Tyto speciální kameny dokážou hromadit teplo a uvolnit anionty kovů, které pak rozproudí energii v celém vašem těle a vy se tak dokonale uvolníte.
·        láska k čokoládě
Používá se speciálně kosmeticky upravená čokoláda, která vás zbaví stresu a unavených svalů.
·        dotek sladkého medu
Tato detoxikační masáž dokáže vytáhnout z těla nebezpečné toxiny. Ty v sobě nosí snad každý z nás díky nezdravé stravě, užívání léků a špatnému životnímu prostředí.
Užije si každou drahocennou minutu až do dna a další rok se podívejte třeba zase o kousek dál.